Over SAA

Medewerkers SAA Limburg

Ron Wieland
Directeur

Telefoon: 045 - 541 05 00
E-mail: Rwieland@saa.nl


Frank Offermans
Directeur

Telefoon: 045 - 541 05 00
   E-mail: Foffermans@saa.nl


Jean Vaessen
Directeur Geleen

Telefoon: 046 - 475 00 00
E-mail: Jvaessen@saa.nl


Marc Derix
Hoofd binnendienst

Telefoon: 045 - 541 05 00
E-mail: Mderix@saa.nl


Angelique Moonen
Binnendienst

Telefoon: 045 - 541 05 00
E-mail: Amoonen@saa.nl


Roger Herberichs
Binnendienst

Telefoon: 045 - 541 05 00
E-mail: Rherberichs@saa.nl


Angelique Vandermuhlen
Schadebehandelaar binnendienst

Telefoon: 045 - 541 05 00
E-mail: Avandermuhlen@saa.nl


David Coenen
Binnendienst

Telefoon: 045 - 541 05 00
E-mail: Dcoenen@saa.nl


Daniël Janssen

Adviseur hypotheken, particulier en zakelijk

Telefoon: 045 - 541 05 00
E-mail: Danieljanssen@saa.nl


Peter Hermans
Adviseur particulier en zakelijk

Telefoon: 045 - 541 05 00
E-mail: Phermans@saa.nl


Math Hilgers
Adviseur zakelijk

Telefoon: 045– 541 05 00
E-mail: Mhilgers@saa.nl


Sandra Kroes
Binnendienst 

Telefoon: 045 - 541 05 00
E-mail: Skroes@saa.nl


Betty Gulpers
Financiële administratie 

Telefoon: 045 - 541 05 00
E-mail: Bgulpers@saa.nl


Frans Handels
Adviseur particulier en belastingadviseur

Telefoon: 045 - 541 05 00
E-mail: Fhandels@saa.nl


Kelly Bieske-Schoormans
Binnendienst

Telefoon: 046 - 475 00 00
E-mail: Kbieske-schoormans@saa.nl


                                                                                                                                                   

Reya Veltman
Binnendienst

Telefoon: 046 - 475 00 00
E-mail: Rveltman@saa.nl

 


Renate Stoffels
Binnendienst

 Telefoon: 046 - 475 00 00
E-mail: Rstoffels@saa.nl


Kyra Bogman
Binnendienst 

Telefoon: 046 - 475 00 00
E-mail: Kbogman@saa.nl



Estelle

Estelle Knauf 
Binnendienst

Telefoon: 045 - 541 05 00
E-mail: Eknauf@saa.nl

 


René de la Haije

 

René de la Haije 
Financieel adviseur

Telefoon: 045 - 541 05 00
E-mail: Rdelahaije@saa.nl

 



Albert Bonnie

Albert Bonnie 
Binnendienst

Telefoon: 045 - 541 05 00
E-mail: Abonnie@saa.nl


Carola Grispen

 

Myriam van Wissen-Voorter
Binnendienst

Telefoon: 045 - 541 05 00
E-mail: limburg@saa.nl

 


Uw sessie verloopt binnenkort. U wordt binnen {{countDown}} seconden automatisch uitgelogd.