Over SAA

Medewerkers SAA Midden-Nederland

Aaron-Thesing

Aaron Thesing
Relatiebeheerder

Telefoon: 088 – 551 3000
E-mail: athesing@saa.nl


Barabara-Gerritsen

Barbara Gerritsen
Relatiebeheerder

Telefoon: 088 – 551 3000
E-mail: bgerritsen@saa.nl


Ingrid-van-de-Meijde

Ingrid van der Meijde
Relatiebeheerder

Telefoon: 088 – 551 3000
E-mail: ivandermeijde@saa.nl


Mariette-Hasselaar

Mariëtte Hasselaar
Directeur SAA Advies

Telefoon: 088 – 551 3000
E-mail: mhasselaar@saa.nl


martin van dee

Martin van Dee
Vestigingsmanager

Telefoon: 088 – 551 3000
E-mail: mvandee@saa.nl


Dennis-van-de-Bunt

Dennis van de Bunt
Accountmanager

Telefoon: 06 - 137 11 766
E-mail: dvandebunt@saa.nl


Jan-Willem-van-Ek

Jan-Willem van Ek
Financieel adviseur

Telefoon: 06 - 535 31 433
E-mail: jwvanek@saa.nl


Hans-Doeleman

Hans Doeleman
Relatiebeheerder

Telefoon: 088 - 551 3000
E-mail: hdoeleman@saa.nl


Fleur-Klaverdijk-Eijgendaal

Fleur Klaverdijk-Eijgendaal
Relatiebeheerder

Telefoon: 088– 551 3000
E-mail: fklaverdijk@saa.nl


Lex-Wilschut

Lex Wilschut
Relatiebeheerder

Telefoon: 088– 551 3000
E-mail:lwilschut@saa.nl


Anne-Marie-Leenders

Anne-Marie Leenders
Relatiebeheerder

Telefoon: 088– 551 3000
E-mail: aleenders@saa.nl


Frederik-Veltman

Frederik Veltman
Accountmanager

Telefoon: 06 – 129 61 427
E-mail:fveltman@saa.nl


Petra-Maatman

Petra Maatman
Relatiebeheerder

Telefoon: 088– 551 3000
E-mail: pmaatman@saa.nl


Maria-Nuijt

Maria Nuijt
Relatiebeheerder

Telefoon: 088– 551 3000
E-mail: mnuijt@saa.nl


Henri Nap
Accountmanager &
Registermakelaar in Assurantiën

Telefoon: 06– 107 10 015
E-mail: hnap@saa.nl


Ruben-Ottenschot

Ruben Ottenschot
Accountmanager

Telefoon: 06 – 515 29 602
E-mail: rottenschot@saa.nl


Christiaan-Schaapveld

Christiaan Schaapveld
Relatiebeheerder

Telefoon: 088 – 551 3000
E-mail: cschaapveld@saa.nl


AD Troost

Arie Dick Troost
Accountmanager

 Telefoon: 088 – 551 3000
E-mail: atroost@saa.nl


barreveld

Colinda Barreveld
Relatiebeheerder 

Telefoon: 088 – 551 3000
E-mail: cvanbarreveld@saa.nl


espelo

Luc van Espelo
Relatiebeheerder

Telefoon: 088 – 551 3000
E-mail: lvanespelo@saa.nl


Uw sessie verloopt binnenkort. U wordt binnen {{countDown}} seconden automatisch uitgelogd.